Grąžina gebėjimą girdėti

Kanapių aliejus

 • Greitai
 • Veiksmingai
 • Be opercijos
product

Kaina su nuolaida:

78€

39€

Liko iki akcijos pabaigos:

00
Dienos
00
Valandos
14
Minutės
06
Sekundės

Nuveskite kompiuterio pelyte triukšmo lygyje

Kartais aplinkui taip tylu, kad reikia klausytis įdėmiai

Kartais taip garsiai, kad skamba ausyse

5 dB

krentančios snaigės

10 dB

kvėpavimas

20 dB

šnabždesys

40 dB

kalbėti

60 dB

muzika iš kolonėlių

80 dB

vaiko verksmas

100 dB

koncertas

120 dB

griaustinis

130 dB

ausų garsumo riba

220 dB

atominis sprogimas

315 dB

1908 m. birželio 30 d. Tunguskos meteorito kritimas yra garsiausias užregistruotas garsas žmonijos istorijoje.

Garso garsumas klausos srityje svyruoja nuo 0 iki 140 dB. Šnabždesys yra 20 dB, pokalbio metu - nuo 40 iki 60 dB. 120 - 130 dB garsas sukelia perkrovą ir galima garso trauma.

Problema prasideda nuo šnabždesio

Garsas – tai dalelių vibracija erdvėje, kurios gaudo klausos organai. Jei pažeisti vienas ar keli klausos organai, tai garsų suvokimas išsikraipo, slopinasi arba mes visai nustojame girdėti.

Jeigu negirdite šnabždesio arba visai negirdite garso, vadinasi, jūsų klausa jau yra susilpnėjusi. Norint išvengti dalinio ar visiško klausos praradimo, gydymą reikia pradėti pajutus pirmuosius klausos praradimo požymius

problem

Klausos praradimo priežastys

Gebėjimas išgirsti išorinį pasaulį yra gamtos dovana, kuria galima džiaugtis visą gyvenimą ir akimirksniu prarasti.

Klausos praradimas skirstomas į du tipus – laidųjį ir neurosensorinį.

Neurosensorinis klausos praradimas sukelia klausos sutrikimus tam tikrais dažniais, todėl, pavyzdžiui, sunku girdėti tam tikrus balsus, pavyzdžiui, priebalsius. Dėl laidaus klausos praradimo garsas paprastai būna prislopintas.

img

Neurosensorinis klausos praradimas:

 • nuodingų klausos organams vaistų vartojimas (kai kurie antibiotikai, skausmą malšinantys vaistai ir kt.);
 • pramoniniai toksinai (benzenas, anilinas);
 • infekcijos (gripas, erkinis encefalitas, meningitas, tymai, kiaulytė, skarlatina, difterija, sifilis);
 • medžiagų apykaitos ir kraujagyslių sutrikimai (cukrinis diabetas, hipotirozė, arterinė hipertenzija, insultas);
 • navikai (akustinė neuroma);
 • sužalojimas (mechaninis, stiprus garsas arba slėgio kritimas);
 • natūralūs amžiaus pokyčiai.

Laidus klausos praradimas:

 • sieros kamščiai;
 • būgninės membranos defektai, atsiradę dėl traumos arba vidurinės ausies uždegimo;
 • mechaninė ausies trauma, svetimkūnio įdėjimas ir ištraukimas;
 • kraujavimas vidurinės ausies ertmėje;
 • klausos kauliukų jungčių plyšimas (trauma, uždegimas);
 • klaidingi navikai (cholesteatomos);
 • tikrieji navikai (klausos landos vėžys).

Grąžinkite sau

gebėjimas mėgautis garsais

product

Norint atkurti klausą, pirmiausia reikia pašalinti priežastis, lėmusias jos sumažėjimą – atsikratyti sieros kamščio, išgydyti vidurinės ausies uždegimą, nustoti klausytis garsios muzikos ir pan.

Jei neturite aiškios priežasties arba klausos praradimas yra susijęs su amžiumi, pradėkite vartoti Cannabis Oil.

Cannabis Oil yra koncentruota kanapių aliejaus kapsulė, pritaikyta medicinos reikmėms. Cannabis Oil esančiuose fitokanabinoiduose gausu vitaminų ir aminorūgščių grupės, kurios aktyviai veikia, kad pagreitintų klausos kanalo regeneraciją.

Cannabis Oil nurijimas yra saugus kūnui.

Kanapių nauda – kiekvienoje kapsulėje

element
capsule

Kanapių aliejaus sudėtyje esančios specialios medžiagos veikia kaip žmogaus kūno ląstelių rekonstrukcijos elementas.

Cannabis Oil kapsulės aktyvina klausos organų ląstelių regeneracijos ir atstatymo procesus esant mechaniniams, trauminiams, neurosensoriniams ir infekciniams būgninės membranos, klausos nervo, plaukų ląstelių pažeidimams

Aktyvūs kanapių aliejai atkuria kraujotaką ir garso impulsų perdavimą į smegenis, gerina garso suvokimą. Naudojant kaip kursą, klausa visiškai atkuriama.

image

ATKREIPKITE DĖMESĮ! Norint pasiekti norimą rezultatą, Cannabis Oil pakuočių skaičius nustatomas individualiai ir kai kuriais atvejais gali būti padidintas.

Eksperto nuomonė

Andrejus Ivanovas

Medicinos mokslų kandidatas, docentas, 24 metų patirtis.

sign

Medicinos mokslų kandidatas, klausos sutrikimų diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos srities ekspertas. Dalyvauja profesiniuose simpoziumuose kaip lektorius. Specialistės mokslinių darbų portfelyje – daugiau nei 50 spausdintų straipsnių.

Klausos sutrikimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių – nuo su amžiumi susijusių pakitimų ir genų iki galvos traumų, ausų traumų, infekcinių ir lėtinių ligų. Todėl klausos praradimą gali patirti bet koks bet kokio amžiaus žmogus.

Į priėmimą žmogus ateina jau su rimtomis problemomis. Retas kuris laiku kreipiasi į problemą, už kurią reikia mokėti ekstremaliomis priemonėmis: operacijomis, stiprių vaistų kursais (esant virusinėms infekcijoms), tt. Daugumai pacientų nurodyta naudoti klausos aparatą – atkurti gerą klausą pavykdavo.

Bet dabar viskas kitaip. Naujų vaistų dėka klausą atstatyti tampa daug lengviau. Lyderis tarp jų – Cannabis Oil. Mūsų klinikoje visiems pacientams ji skiriama kaip klausos reabilitacijos asistentas po operacijos, pilnas gydymas ir profilaktika. Praktiškai 8 iš 10 pacientų klausą visiškai atgavo tik dėka Cannabis Oil.

avatar

Fernandas Petrauskas

57 metai

Nupirkau Cannabis Oil tėčiui, senatvėje labai pablogėjo klausa. Kažkaip priverčiau gerti kursą, ilgai priešinosi. Bet dabar gerai girdi! Bendraujant su juo nereikia įtempti balso stygų, o žiūrėdami televizorių įjunkite garsumą iki maksimumo. Su Cannabis Oil nebereikia pirkti klausos aparato

avatar

Lukas Jankauskas

53 metai

Pirkau Cannabis Oil su beviltiška viltimi susigrąžinti klausą po sunkios galvos traumos. Kaire ausimi beveik nieko negirdėjau, dešine – šiek tiek. Net galvojau įsigyti klausos aparatą, bet nusprendžiau eiti kitu keliu - Cannabis Oil kursą man patarė geras gydytojas.Taigi, šio vaisto kursas padėjo atkurti klausą!Ne 100%, bet aš girdžiu beveik tą patį su kaire ir dešine ausimi ir labai gerai, palyginti su tuo, kas buvo prieš kursą

avatar

Agota Stankevičiūtė

35 metai

Nuo vaikystės kankinuosi su ausimis. Kai tik šiek tiek peršalu, pradedu sirgti, pakyla temperatūra. Anksčiau nuolat tekdavo lašinti ausis, kad sumažinčiau skausmą. ,todėl pripratau visą laiką girdėti šiek tiek nutolusius garsus. Prieš šešis mėnesius su siaubu pastebėjau,kad ir be lašų yra klausos problemų. Kreipiausi į pažįstamą specialistą, jis patarė Cannabis Oil išgerti kursą. Taip ir padariau. Klausa grįžo ant 100%, dabar, atrodo, girdžiu, kaip kaimynai kvėpuoja per du aukštus nuo manęs.

avatar

Nijolė Vaitkienė

44 metai

Cannabis Oil priemonė man padėjo su klausos problemomis ir, žinoma, tai nėra stebuklinga priemonė, bet ji veikia ir veikia gerai. Vaistas man tiko, nesukėlė alergijos, rezultatas yra. Esu patenkinta, galiu rekomenduoti.

Grąžina gebėjimą girdėti

Kanapių aliejus

 • Greitai
 • Veiksmingai
 • Be opercijos
product

Kaina su nuolaida:

78€

39€

Liko iki akcijos pabaigos:

00
Dienos
00
Valandos
14
Minutės
06
Sekundės